esi/ VASARAS SKOLA

Piesaki savu skolēnu uz BEZMAKSAS sociāli emocionālo prasmju nodarbībām VASARAS PERIODĀ.

IG__Vasaras_skola__Blog_Banner_.jpg
 • Dalībnieku vecums grupā: 10 - 16 gadi
 • Dalībnieku skaits: 10 - 25 bērni
 • Nodarbības ilgums: 120 minūtes (2 stundas) klātienē.  Norises vieta: Rīgas 1.Kristīgā pamatskola, Augusta Deglava iela 3, Rīga, LV-1009 (nodarbības nav saistītas ar skolas programmu)

 • Esi/ emocionālā, sociālā intelekta centrs piedāvā interaktīvas SPĒĻU GRUPAS nodarbības, kuru laikā pilnveidotas sociāli emocionālās prasmes. Nodarbībās izmantoti unikāli, centra speciālistu izdoti izglītojoši materiāli - spēļu un metožu grāmatas, ko izmanto simtiem pedagogi, psihologi un speciālisti visā Latvijā un ārpus tās. Spēlējot spēles, tiek attīstīta spēja realizēt savu radošo un intelektuālo potenciālu, sasniegt pozitīvus rezultātus, veidot attiecības un laimīgas dzīves priekšnosacījumus.

  Vairāk informācijas par nodarbību struktūru un ieguvumiem: https://ej.uz/esinodarbību

  Nodarbību laiki JŪNIJĀ

  11. jūnijs no plkst. 10.00 - 12.00

  18. jūnijs no plkst. 12.00 - 14.00

  27. jūnijs no plkst. 12.00-14.00

  Nodarbību laiki JŪLIJĀ

  9. jūlijs no plkst. 10.00 - 12.00

  18. jūlijs no plkst. 12.00 - 14.00

  24. jūlijs no plkst. 12.00-14.00

  31. jūlijs no plkst. 12.00 - 14.00

  Aizpildot pieteikuma anketu, pievienosim Jūs vecāku čatā. Bērna pieteikšana nodarbībai tiek atvērta dienu pirms katras nodarbības. 

  Pieteikuma anketa negarantē vietu nodarbībā. Jūs tiksiet pievienots vecāku čatam, kurā dienu iepriekš atvērta pieteikšanās 25 dalībniekiem (maksimālais skaits vienā nodarbībā). Tie, kuri pirmie piesaka bērnu konkrētā laikā čatā, apmeklē nākamās dienas nodarbību. 

  Šī pieteikšanās sistēma ir universāla treniņiem un nodarbībām, kurās pieejams limitēts vietu skaits.

Piesaki jaunieti

Uzzini vairāk par esi/ nodarbībām

Spied uz šī teksta un lejupielādē vecāku ATĻAUJU par bērna dalību nodarbībās. Iesniedz elektroniski parakstītu, sūtot uz e-pastu [email protected] vai atnes papīra formātā nodarbības dienā. Dalība nodarbībās bez parakstītas atļaujas nav iespējama.

Jauniešu ieguvumi:

 • Zināšanas
 • Draugi
 • Sadarbības, prezentācijas prasmes
 • Talantu izzināšana
 • Atbalstoša profesionāļu klātbūtne
 • Gatavošanās jaunajam mācību gadam, stiprinot sociāli emocionālās prasmes, lai skolas ikdiena būtu cieņpilna un brīva no vardarbības un mobinga

esi/ vasaras skola

Kam piemērotas esi/ vasaras skolas nodarbības? Bērniem un jauniešiem vecumā no 10 - 16 gadiem. 

Jāņem vērā, ka vecāki un bērni uzņemas atbildību izlemt par nodarbību piemērotību - jebkāda veida agresijas gadījumos esi/ centra treneri var pieņemt lēmumu izslēgt jaunieti, ja tiek apdraudēta grupa. Ja bērnam nepieciešams asistents, tas jānodrošina vecākiem.

Vasaras skolas MĒRĶIS: attīstīt sociāli emocionālās prasmes: komunikāciju, apzinātību, empātiju, mērķtiecību un emociju pašregulāciju, darbojoties individuāli, pāros un grupās.

esi/ vasaras skolas treneri

Ja ir jautājumi, komentāri - sazinies!